Oddaj obsługę informatyczną w pewne ręce

Kompleksowe wsparcie informatyczne polega na przejęciu przez nas całości obowiązków związanych z funkcjonowaniem IT w firmie. Możemy stać się Twoim zewnętrznym działem IT, który zajmie się wszystkim - począwszy od konfiguracji sieci, a skończywszy na doraźnym wsparciu Twoich pracowników.

Możemy też pomóc Ci w wybranej dziedzinie, np. znaleźć i wdrożyć potrzebne w Twojej firmie oprogramowanie, skonfigurować serwer albo poszukać odpowiedniego wykonawcy nowej strony internetowej.

Korzystając ze stałej zewnętrznej obsługi informatycznej uzyskujesz dostęp do fachowej, ciągle aktualizowanej wiedzy i najnowszych rozwiązań, a jednocześnie możesz w znacznym stopniu obniżyć koszty ich pozyskania.

Nasze usługi mogę być realizowane zarówno „na miejscu” - w siedzibie klienta jak i zdalnie, za pomocą oprogramowania TeamViewer.

Nasza oferta jest elastyczna. Dla każdego klienta staramy się znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę - uwzględniające jego potrzeby oraz budżet:

  • monitorujemy działanie komputerów i na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy,
  • aktualizujemy systemy informatyczne, znajdujemy i wdrażamy nowe rozwiązania oraz pomagamy w zaprojektowaniu dedykowanego oprogramowania,
  • planujemy i nadzorujemy tworzenie kopii bezpieczeństwa danych,
  • przeprowadzamy audyty legalności oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych i serwerach,
  • administrujemy usługami hostingowymi i stronami internetowymi,
  • posiadamy umowy partnerskie z dostawcami usług telekomunikacyjnych (np. UPC, NFON) i aplikacji (np. G-Data, ESET).

Pod naszą opieką znajduje się w sumie kilka tysięcy stacji roboczych i urządzeń sieciowych. Nasi klienci to zarówno małe, kilkuosobowe firmy jak i duże przedsiębiorstwa. Stawiamy przede wszystkim na trwałe więzi z klientami i kompleksowe wsparcie.

IT POD DOBRĄ OPIEKĄ

Twoja firma potrzebuje
wsparcia IT lub doradztwa?

Zapytaj o ofertę
Nie wszyscy lubią ciastka ...

Ta strona wykorzystuje mechanizm cookies

Używamy mechanizmu ciasteczek w celu analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Anonimowe dane na temat przeglądania naszej strony przekazywane są dostawcy oprogramowania analitycznego i mogą być przez niego zbierane oraz łączone z danymi z innych źródeł.

Niezbędne

Ciasteczka niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej strony. Umożliwiają np. dostęp do zabezpieczonych treści oraz prawidłowe działania formularza kontaktowego.

Statystyczne

Dostarczają danych statystycznych i pozwalają nam lepiej zrozumieć, jakich treści użytkownicy szukają na naszej stronie. Anonimowe informacje dotyczące przeglądania strony są przesyłane do naszego partnera, firmy Google.