Kompleksowe wsparcie
informatyczne dla firm i instytucji

Dostarczamy kompleksowego wsparcia IT firmom i instytucjom - monitorujemy sprawność urządzeń i infrastruktury IT, na bieżąco rozwiązujemy pojawiające się problemy, aktualizujemy systemy i oprogramowanie, zarządzamy sieciami komputerowymi, rekomendujemy dobór optymalnych rozwiązań od partnerów zewnętrznych. Mówimy o tym prostym, zrozumiałym językiem, stawiamy na partnerskie relacje.

„The great thing about a team is that members of the team need to have completely different skills, not the same one. There is no point in having a team if people have the same skills.”

John Cleese

Stawiamy na długotrwałe więzi z klientami.

Posiadamy certyfikowanych ekspertów.

Pracujemy w siedzibie klienta lub zdalnie.

Stale poszukujemy nowych rozwiązań.

Jako DataDiscovery – A. Mazgaj, P. Płachno sp.j. działamy na rynku usług informatycznych od 2007 roku. Jednak informatyką zajmujemy się praktycznie „od dziecka”, bo jest ona przede wszystkim naszą pasją. Piotr „od zawsze” specjalizuje się w kwestiach sieciowych, Aleksander jest przede wszystkim programistą. Właśnie to połączenie umiejętności z różnych dziedzin informatyki sprawia, że jako zespół jesteśmy kompetentni i wszechstronni.

Naszymi klientami są zarówno mali przedsiębiorcy, jak i duże marki o światowym zasięgu. Wiemy, że nie ma rozwiązań uniwersalnych. Dlatego zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego naszego klienta i proponujemy rozwiązania dopasowane do jego organizacji, branży i budżetu, którym dysponuje. Cały czas się rozwijamy, pozyskując wiedzę o nowych rozwiązaniach, tak by nasi klienci byli zawsze na bieżąco.

IT POD DOBRĄ OPIEKĄ

Twoja firma potrzebuje
wsparcia IT lub doradztwa?

Zapytaj o ofertę
Nie wszyscy lubią ciastka ...

Ta strona wykorzystuje mechanizm cookies

Używamy mechanizmu ciasteczek w celu analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Anonimowe dane na temat przeglądania naszej strony przekazywane są dostawcy oprogramowania analitycznego i mogą być przez niego zbierane oraz łączone z danymi z innych źródeł.

Niezbędne

Ciasteczka niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej strony. Umożliwiają np. dostęp do zabezpieczonych treści oraz prawidłowe działania formularza kontaktowego.

Statystyczne

Dostarczają danych statystycznych i pozwalają nam lepiej zrozumieć, jakich treści użytkownicy szukają na naszej stronie. Anonimowe informacje dotyczące przeglądania strony są przesyłane do naszego partnera, firmy Google.