„Nowe” komputery w starych cenach

Firmy, zaopatrując się w sprzęt komputerowy, sięgają często po urządzenia z półki konsumenckiej. Wybór taki zazwyczaj podyktowany jest niższą ceną oraz brakiem świadomości różnic między urządzeniami biznesowymi, a urządzeniami dla użytkowników domowych, zwłaszcza że w przypadku tabletów czy telefonów taki podział praktycznie nie istnieje.

Dlaczego płacić wyższą cenę za komputer biznesowy, skoro multimedialny o podobnych parametrach jest tańszy? Powodem jest przede wszystkim jakość wykonania i komponentów, która przekłada się na żywotność i wydajność urządzeń.

Koszt zakupu sprzętu biznesowego można w znaczny i bezpieczniejszy sposób zredukować, sięgając po sprzęt poleasingowy. Wielu osobom słowo "poleasingowy" może kojarzyć się ze sprzętem starym, niewiadomego pochodzenia, mocno zużytym, nieobjętym gwarancją. Nic bardziej mylnego.

Komputery, które proponujemy, pochodzą z krajów Europy Północnej i Zachodniej. Jest to sprzęt 3 - 4-letni, „pokorporacyjny” i odnowiony (refurbished) przez autoryzowany serwis producenta. Urządzenia objęte są najczęściej 12 miesięczną gwarancją i posiadają bieżącą wersję systemu operacyjnego Windows. Dużą zaletą jest możliwość sparametryzowania konfiguracji, np. dodania pamięci RAM, zwiększenia rozmiaru dysku lub zmiany wersji systemu operacyjnego.

Dostarczamy również wydajne serwery. W ich przypadku różnica cenowa może być jeszcze wyraźniejsza.

Oferujemy sprzęt renomowanych marek, takich jak: Dell, Lenovo, HP, Apple, Fujitsu i IBM.

IT POD DOBRĄ OPIEKĄ

Zoptymalizuj koszty zakupu
profesjonalnego sprzętu komputerowego.

Zapytaj o ofertę
Nie wszyscy lubią ciastka ...

Ta strona wykorzystuje mechanizm cookies

Używamy mechanizmu ciasteczek w celu analizowania ruchu na naszej stronie internetowej. Anonimowe dane na temat przeglądania naszej strony przekazywane są dostawcy oprogramowania analitycznego i mogą być przez niego zbierane oraz łączone z danymi z innych źródeł.

Niezbędne

Ciasteczka niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszej strony. Umożliwiają np. dostęp do zabezpieczonych treści oraz prawidłowe działania formularza kontaktowego.

Statystyczne

Dostarczają danych statystycznych i pozwalają nam lepiej zrozumieć, jakich treści użytkownicy szukają na naszej stronie. Anonimowe informacje dotyczące przeglądania strony są przesyłane do naszego partnera, firmy Google.